Bonnie De Wann

Zář 12

Bonnie De Wann

Bonnie roste jako z vody, poznám to především já, protože když jí nosím, tak už mám problém udržet všechny její části najednou. Nemám sice představu kolik váží, ale je výrazně větší než ostatní dospělé kočky.

Bonnie je jednoduše řečeno flegmouš a myslím, že miluje nová místa. Už s náma byla na Moravě u babičky a dědy, kde jí nejvíce při čtyřhodinové cestě vadilo, že jsme ji vzbudili na „jídlo“ u KFC. Nejvíce nadšená byla naopak z much. Vždy jí evidentně překvapilo, že je omylem zabila a už si s ní nehrají. Tak je snědla. Pak byla na hlídání u jedněch rodičů a následně hned u druhých. To jí taky nijak nerozhodilo a byla spokojená, že může prozkoumávat nová místa a mňoučet na nové lidi. Pak s námi byla i na výletě v Novém městě na Moravě v hotelu a pak zase na chatě. Nic z toho ji nijak nerozhodilo a tvářila se velmi spokojeně jako by byla doma. Postrojek taky zvládla i když to chtělo čas.

Už s náma nespí celou noc, ale vždy příjde téměř hned, jak otevřu oči a lehne si ke mě a nechá se mazlit. Nikdy nás nebudí, vzorně čeká až se vzbudíme sami. Každopádně vždy když spím tak jde spát taky.

Konzervičky už nechce a syrové maso ještě jíst nezačala, takže krmíme jen granulema.

Oblíbená hračka je má růžová gumička, tu aportuje (nesmíte ji hodit ale příliš blízko, ideálně aspoň na druhý konec bytu) a také pískající myš na prutu, tu by lovila určitě i ve spánku. Jinak jakmile zmerčí jakoukoliv jinou mou gumičku, nic jí nezabrání jí dostat.

Oblíbené místo má ve skříni v pracovně, mezi černým oblečením :-) Jinak je vždy tam kde jsme my, rozhodně neexistuje abychom jí zanechali v nějaké místnosti samotnou.

No a samozřejmě je parádně vychovaná od maminky, protože škrábe pouze svá dvě škrabadla a nic neničí. Snažila jsem se ji naučit zakázání na „jedeš“, bohužel jsem asi používala ke slovu jedeš „ale jedeš“. Takže teď je zákaz pro ní pouze „ale“…hlavně že to funguje.


«

Post A Comment